16PX4700MEFC12.5X25
RubyconRubycon
16PX4700MEFC12.5X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16PX4700MEFC12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16PX4700MEFC12.5X25.pdf2.16PX4700MEFC12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
16PX4700MEFC12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 16PX4700MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 202726 pcs Tietolomake 1.16PX4700MEFC12.5X25.pdf2.16PX4700MEFC12.5X25.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8975A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose