16RZV10M4X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16RZV10M4X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16RZV10M4X5.5.pdf2.16RZV10M4X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
16RZV10M4X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16RZV10M4X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1143730 pcs Tietolomake 1.16RZV10M4X5.5.pdf2.16RZV10M4X5.5.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja RZV Ripple Current @ Low Frequency 29.15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus -
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 5.5 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF