16SEV2200M16X16.5
RubyconRubycon
16SEV2200M16X16.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16SEV2200M16X16.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16SEV2200M16X16.5.pdf2.16SEV2200M16X16.5.pdf3.16SEV2200M16X16.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Viesti
16SEV2200M16X16.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16SEV2200M16X16.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3225A @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3069-2
16SEV2200M16X16.5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2200µF