16SGV330M8X10.5
RubyconRubycon
16SGV330M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16SGV330M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16SGV330M8X10.5.pdf2.16SGV330M8X10.5.pdf3.16SGV330M8X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
16SGV330M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16SGV330M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja SGV Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 348mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive