16ST335MB33225
RubyconRubycon
16ST335MB33225 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ST335MB33225
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
16ST335MB33225: n tekniset tiedot
Osa numero 16ST335MB33225 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18443 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet 1189-1797-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 3.3µF