16TKV470M8X10.5
RubyconRubycon
16TKV470M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16TKV470M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16TKV470M8X10.5.pdf2.16TKV470M8X10.5.pdf3.16TKV470M8X10.5.pdf
  • Viesti
16TKV470M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16TKV470M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja TKV Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2067-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF