16TRV330M8X10.5
RubyconRubycon
16TRV330M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16TRV330M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16TRV330M8X10.5.pdf2.16TRV330M8X10.5.pdf3.16TRV330M8X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
16TRV330M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16TRV330M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja TRV Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3537-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 150 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose