16TWL10KEFC5X11
Tuote-esittely
Osa numero: 16TWL10KEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 10% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16TWL10KEFC5X11.pdf2.16TWL10KEFC5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
16TWL10KEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 16TWL10KEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 10% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2054327 pcs Tietolomake 1.16TWL10KEFC5X11.pdf2.16TWL10KEFC5X11.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±10%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja TWL Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF