16TWL47KEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16TWL47KEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 10% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16TWL47KEFC5X11.pdf2.16TWL47KEFC5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
16TWL47KEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 16TWL47KEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 10% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1623421 pcs Tietolomake 1.16TWL47KEFC5X11.pdf2.16TWL47KEFC5X11.pdf
Toleranssi 47µF Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja TWL
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current - Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 16V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Kondensaattorit 120mA
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 16TWL47KEFC5X11 Lifetime @ Temp. -
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Laajennettu kuvaus 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Kuvaus CAP ALUM 47UF 10% 16V RADIAL Sovellukset 2000 Hrs @ 85°C