16WXA470MEFC8X9
RubyconRubycon
16WXA470MEFC8X9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16WXA470MEFC8X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16WXA470MEFC8X9.pdf2.16WXA470MEFC8X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
16WXA470MEFC8X9: n tekniset tiedot
Osa numero 16WXA470MEFC8X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 195380 pcs Tietolomake 1.16WXA470MEFC8X9.pdf2.16WXA470MEFC8X9.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 372mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2189
16WXA470MEFC8X9-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF