16YXF330MEFC8X11.5
RubyconRubycon
16YXF330MEFC8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXF330MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXF330MEFC8X11.5.pdf2.16YXF330MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
16YXF330MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXF330MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 339968 pcs Tietolomake 1.16YXF330MEFC8X11.5.pdf2.16YXF330MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXF Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2191
16YXF330MEFC8X11.5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 250 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose