16YXG2200MEFC10X25
RubyconRubycon
16YXG2200MEFC10X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXG2200MEFC10X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXG2200MEFC10X25.pdf2.16YXG2200MEFC10X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
16YXG2200MEFC10X25: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXG2200MEFC10X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 346161 pcs Tietolomake 1.16YXG2200MEFC10X25.pdf2.16YXG2200MEFC10X25.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose