16YXG220MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
16YXG220MEFCT78X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXG220MEFCT78X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXG220MEFCT78X11.5.pdf2.16YXG220MEFCT78X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
16YXG220MEFCT78X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXG220MEFCT78X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 754318 pcs Tietolomake 1.16YXG220MEFCT78X11.5.pdf2.16YXG220MEFCT78X11.5.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose