16YXG3300MEFCGC18X20
RubyconRubycon
16YXG3300MEFCGC18X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXG3300MEFCGC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXG3300MEFCGC18X20.pdf2.16YXG3300MEFCGC18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
16YXG3300MEFCGC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXG3300MEFCGC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107770 pcs Tietolomake 1.16YXG3300MEFCGC18X20.pdf2.16YXG3300MEFCGC18X20.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3300µF Sovellukset General Purpose