16YXH6800MEFC16X40
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXH6800MEFC16X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXH6800MEFC16X40.pdf2.16YXH6800MEFC16X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
16YXH6800MEFC16X40: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXH6800MEFC16X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73468 pcs Tietolomake 1.16YXH6800MEFC16X40.pdf2.16YXH6800MEFC16X40.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 2.856A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.08A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 13 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF