16YXJ47MTA5X11
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXJ47MTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXJ47MTA5X11.pdf2.16YXJ47MTA5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
16YXJ47MTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXJ47MTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1652868 pcs Tietolomake 1.16YXJ47MTA5X11.pdf2.16YXJ47MTA5X11.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXJ Ripple Current @ Low Frequency 137.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 400 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF