16ZLG120MEFC6.3X11
RubyconRubycon
16ZLG120MEFC6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ZLG120MEFC6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16ZLG120MEFC6.3X11.pdf2.16ZLG120MEFC6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
16ZLG120MEFC6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 16ZLG120MEFC6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1136403 pcs Tietolomake 1.16ZLG120MEFC6.3X11.pdf2.16ZLG120MEFC6.3X11.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZLG Ripple Current @ Low Frequency 372.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 65 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 120µF