16ZLH3300MEFCGC16X20
RubyconRubycon
16ZLH3300MEFCGC16X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ZLH3300MEFCGC16X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16ZLH3300MEFCGC16X20.pdf2.16ZLH3300MEFCGC16X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
16ZLH3300MEFCGC16X20: n tekniset tiedot
Osa numero 16ZLH3300MEFCGC16X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 159140 pcs Tietolomake 1.16ZLH3300MEFCGC16X20.pdf2.16ZLH3300MEFCGC16X20.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.275A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.25A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 15 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3300µF