16ZLH680MEFCTA8X16
RubyconRubycon
16ZLH680MEFCTA8X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ZLH680MEFCTA8X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16ZLH680MEFCTA8X16.pdf2.16ZLH680MEFCTA8X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
16ZLH680MEFCTA8X16: n tekniset tiedot
Osa numero 16ZLH680MEFCTA8X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 603031 pcs Tietolomake 1.16ZLH680MEFCTA8X16.pdf2.16ZLH680MEFCTA8X16.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 687.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 45 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF