16ZLJ2700M12.5X25
RubyconRubycon
16ZLJ2700M12.5X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ZLJ2700M12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16ZLJ2700M12.5X25.pdf2.16ZLJ2700M12.5X25.pdf
  • Viesti
16ZLJ2700M12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 16ZLJ2700M12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 205910 pcs Tietolomake 1.16ZLJ2700M12.5X25.pdf2.16ZLJ2700M12.5X25.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 2.24A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 19 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2700µF