180MXG390MEFCSN22X25
RubyconRubycon
180MXG390MEFCSN22X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 180MXG390MEFCSN22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
lomakkeissa: 1.180MXG390MEFCSN22X25.pdf2.180MXG390MEFCSN22X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
180MXG390MEFCSN22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 180MXG390MEFCSN22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46369 pcs Tietolomake 1.180MXG390MEFCSN22X25.pdf2.180MXG390MEFCSN22X25.pdf
Jännite - Rated 180V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.145A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose