2.5SXB82M1.9X7.3
Tuote-esittely
Osa numero: 2.5SXB82M1.9X7.3
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
lomakkeissa: 2.5SXB82M1.9X7.3.pdf
  • Viesti
2.5SXB82M1.9X7.3: n tekniset tiedot
Osa numero 2.5SXB82M1.9X7.3 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 191401 pcs Tietolomake 2.5SXB82M1.9X7.3.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SXB
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF