200BXF180MGC18X20
RubyconRubycon
200BXF180MGC18X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200BXF180MGC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200BXF180MGC18X20.pdf2.200BXF180MGC18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
200BXF180MGC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 200BXF180MGC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46127 pcs Tietolomake 1.200BXF180MGC18X20.pdf2.200BXF180MGC18X20.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja BXF Ripple Current @ Low Frequency 1.013A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose