200BXF68M12.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200BXF68M12.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.200BXF68M12.5X20.pdf2.200BXF68M12.5X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
200BXF68M12.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 200BXF68M12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 171249 pcs Tietolomake 1.200BXF68M12.5X20.pdf2.200BXF68M12.5X20.pdf
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 200BXF68M12.5X20 Laajennettu kuvaus Aluminum Capacitors
Kuvaus CAP ALUM RAD
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
200C814-12-0
200C814-12-0
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: OTHER ELASTOMERS
Varastossa: 243 pcs
ladata: 200C814-12-0.pdf
RFQ
200BXF47MT810X20
200BXF47MT810X20
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL