200MXG680MEFCSN25X30
RubyconRubycon
200MXG680MEFCSN25X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200MXG680MEFCSN25X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200MXG680MEFCSN25X30.pdf2.200MXG680MEFCSN25X30.pdf
  • Viesti
200MXG680MEFCSN25X30: n tekniset tiedot
Osa numero 200MXG680MEFCSN25X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18256 pcs Tietolomake 1.200MXG680MEFCSN25X30.pdf2.200MXG680MEFCSN25X30.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.775A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3820
200MXG680MEFCSN25X30-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF