200PX3R3MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
200PX3R3MEFCT16.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200PX3R3MEFCT16.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf2.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
200PX3R3MEFCT16.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 200PX3R3MEFCT16.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1171307 pcs Tietolomake 1.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf2.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-1579-2
200PX3.3MEFCT16.3X11
200PX3R3MEFCT163X11
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose