200SXG820MEFCSN25X40
Tuote-esittely
Osa numero: 200SXG820MEFCSN25X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200SXG820MEFCSN25X40.pdf2.200SXG820MEFCSN25X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
200SXG820MEFCSN25X40: n tekniset tiedot
Osa numero 200SXG820MEFCSN25X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21156 pcs Tietolomake 1.200SXG820MEFCSN25X40.pdf2.200SXG820MEFCSN25X40.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja SXG Ripple Current @ Low Frequency 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.73A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose