200TXW68MEFC10X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200TXW68MEFC10X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200TXW68MEFC10X25.pdf2.200TXW68MEFC10X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
200TXW68MEFC10X25: n tekniset tiedot
Osa numero 200TXW68MEFC10X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 203143 pcs Tietolomake 1.200TXW68MEFC10X25.pdf2.200TXW68MEFC10X25.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.083" (27.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF