200USG1000MEFCSN30X30
RubyconRubycon
200USG1000MEFCSN30X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200USG1000MEFCSN30X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200USG1000MEFCSN30X30.pdf2.200USG1000MEFCSN30X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
200USG1000MEFCSN30X30: n tekniset tiedot
Osa numero 200USG1000MEFCSN30X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18561 pcs Tietolomake 1.200USG1000MEFCSN30X30.pdf2.200USG1000MEFCSN30X30.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 3.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.875A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3823
200USG1000MEFCSN30X30-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF