200USG1800MEFC35X35
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200USG1800MEFC35X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200USG1800MEFC35X35.pdf2.200USG1800MEFC35X35.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
200USG1800MEFC35X35: n tekniset tiedot
Osa numero 200USG1800MEFC35X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12791 pcs Tietolomake 1.200USG1800MEFC35X35.pdf2.200USG1800MEFC35X35.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 4.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.48A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1800µF Sovellukset General Purpose