200USG680MEFC25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200USG680MEFC25X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200USG680MEFC25X30.pdf2.200USG680MEFC25X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
200USG680MEFC25X30: n tekniset tiedot
Osa numero 200USG680MEFC25X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8570 pcs Tietolomake 1.200USG680MEFC25X30.pdf2.200USG680MEFC25X30.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 2.68A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.02A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose