200VXG1000MEFCSN30X35
RubyconRubycon
200VXG1000MEFCSN30X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200VXG1000MEFCSN30X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200VXG1000MEFCSN30X35.pdf2.200VXG1000MEFCSN30X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
200VXG1000MEFCSN30X35: n tekniset tiedot
Osa numero 200VXG1000MEFCSN30X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21237 pcs Tietolomake 1.200VXG1000MEFCSN30X35.pdf2.200VXG1000MEFCSN30X35.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja VXG Ripple Current @ Low Frequency 2.23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.345A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose