200VXH2200MEFC35X50
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200VXH2200MEFC35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200VXH2200MEFC35X50.pdf2.200VXH2200MEFC35X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
200VXH2200MEFC35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 200VXH2200MEFC35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13347 pcs Tietolomake 1.200VXH2200MEFC35X50.pdf2.200VXH2200MEFC35X50.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja VXH Ripple Current @ Low Frequency 3.14A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.71A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose