200WXA220MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200WXA220MEFC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.200WXA220MEFC18X25.pdf2.200WXA220MEFC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
200WXA220MEFC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 200WXA220MEFC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81998 pcs Tietolomake 1.200WXA220MEFC18X25.pdf2.200WXA220MEFC18X25.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 602mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 722.4mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF