200WXA4.7MEFCTA8X9
RubyconRubycon
200WXA4.7MEFCTA8X9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200WXA4.7MEFCTA8X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200WXA4.7MEFCTA8X9.pdf2.200WXA4.7MEFCTA8X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
200WXA4.7MEFCTA8X9: n tekniset tiedot
Osa numero 200WXA4.7MEFCTA8X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 705436 pcs Tietolomake 1.200WXA4.7MEFCTA8X9.pdf2.200WXA4.7MEFCTA8X9.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 81mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset Automotive