200YXA100MEFC16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200YXA100MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.200YXA100MEFC16X25.pdf2.200YXA100MEFC16X25.pdf
  • Viesti
200YXA100MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 200YXA100MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3146 pcs Tietolomake 1.200YXA100MEFC16X25.pdf2.200YXA100MEFC16X25.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja YXA Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 408mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF