200YXF220MEFCGC18X35.5
RubyconRubycon
200YXF220MEFCGC18X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200YXF220MEFCGC18X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200YXF220MEFCGC18X35.5.pdf2.200YXF220MEFCGC18X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
200YXF220MEFCGC18X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 200YXF220MEFCGC18X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64209 pcs Tietolomake 1.200YXF220MEFCGC18X35.5.pdf2.200YXF220MEFCGC18X35.5.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXF Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose