220MXC1200MEFCSN30X45
RubyconRubycon
220MXC1200MEFCSN30X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 220MXC1200MEFCSN30X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
lomakkeissa: 1.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf2.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
220MXC1200MEFCSN30X45: n tekniset tiedot
Osa numero 220MXC1200MEFCSN30X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18846 pcs Tietolomake 1.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf2.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.32A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose