250BXC47MEFC10X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXC47MEFC10X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.250BXC47MEFC10X25.pdf2.250BXC47MEFC10X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
250BXC47MEFC10X25: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXC47MEFC10X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163491 pcs Tietolomake 1.250BXC47MEFC10X25.pdf2.250BXC47MEFC10X25.pdf
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 250BXC47MEFC10X25 Laajennettu kuvaus Aluminum Capacitors
Kuvaus CAP ALUM RAD
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
250BXC4R7M8X11.5
250BXC4R7M8X11.5
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM RAD
Varastossa: 668267 pcs
ladata: 250BXC4R7M8X11.5.pdf
RFQ
250BXC56MEFC12.5X20
250BXC56MEFC12.5X20
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 56UF 20% 250V RADIAL