250BXC68MEFCGC16X20
RubyconRubycon
250BXC68MEFCGC16X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXC68MEFCGC16X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250BXC68MEFCGC16X20.pdf2.250BXC68MEFCGC16X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
250BXC68MEFCGC16X20: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXC68MEFCGC16X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 140995 pcs Tietolomake 1.250BXC68MEFCGC16X20.pdf2.250BXC68MEFCGC16X20.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose