250LLE6.8MEFC8X11.5
RubyconRubycon
250LLE6.8MEFC8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250LLE6.8MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250LLE6.8MEFC8X11.5.pdf2.250LLE6.8MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
250LLE6.8MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 250LLE6.8MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 208812 pcs Tietolomake 1.250LLE6.8MEFC8X11.5.pdf2.250LLE6.8MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja LLE Ripple Current @ Low Frequency 68mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 129mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2225
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6.8µF