250MPH104J
RubyconRubycon
250MPH104J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250MPH104J
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
lomakkeissa: 250MPH104J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
250MPH104J: n tekniset tiedot
Osa numero 250MPH104J Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117143 pcs Tietolomake 250MPH104J.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.413" L x 0.276" W (10.50mm x 7.00mm) Sarja MPH
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1189-1803
1189-1803-2-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ominaisuudet Low ESR Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF