250MXC1200MEFCSN35X40
RubyconRubycon
250MXC1200MEFCSN35X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250MXC1200MEFCSN35X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.250MXC1200MEFCSN35X40.pdf2.250MXC1200MEFCSN35X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
250MXC1200MEFCSN35X40: n tekniset tiedot
Osa numero 250MXC1200MEFCSN35X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13064 pcs Tietolomake 1.250MXC1200MEFCSN35X40.pdf2.250MXC1200MEFCSN35X40.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.75A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
250MXC1500MEFCSN35X50
250MXC1500MEFCSN35X50
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 13303 pcs
ladata: 250MXC1500MEFCSN35X50.pdf
RFQ
250MXC220MEFCSN20X30
250MXC220MEFCSN20X30
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 56777 pcs
ladata: 250MXC220MEFCSN20X30.pdf
RFQ
250MT
250MT
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 250A 690VAC/500VDC