250PX4R7MEFC8X11.5
RubyconRubycon
250PX4R7MEFC8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250PX4R7MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 250V THRUHOLE
lomakkeissa: 1.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf2.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
250PX4R7MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 250PX4R7MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 250V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 195890 pcs Tietolomake 1.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf2.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 67.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4120
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose