250TXW82MEFC10X40
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250TXW82MEFC10X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250TXW82MEFC10X40.pdf2.250TXW82MEFC10X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
250TXW82MEFC10X40: n tekniset tiedot
Osa numero 250TXW82MEFC10X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 108535 pcs Tietolomake 1.250TXW82MEFC10X40.pdf2.250TXW82MEFC10X40.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 854mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose