250USC390MEFCSN25X30
RubyconRubycon
250USC390MEFCSN25X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250USC390MEFCSN25X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.250USC390MEFCSN25X30.pdf2.250USC390MEFCSN25X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
250USC390MEFCSN25X30: n tekniset tiedot
Osa numero 250USC390MEFCSN25X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38231 pcs Tietolomake 1.250USC390MEFCSN25X30.pdf2.250USC390MEFCSN25X30.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja USC Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.82A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose