250VXR390MEFCSN22X45
Tuote-esittely
Osa numero: 250VXR390MEFCSN22X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.250VXR390MEFCSN22X45.pdf2.250VXR390MEFCSN22X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
250VXR390MEFCSN22X45: n tekniset tiedot
Osa numero 250VXR390MEFCSN22X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33578 pcs Tietolomake 1.250VXR390MEFCSN22X45.pdf2.250VXR390MEFCSN22X45.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja VXR Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.95A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose