250YK2R2MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
250YK2R2MEFCTA6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250YK2R2MEFCTA6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250YK2R2MEFCTA6.3X11.pdf2.250YK2R2MEFCTA6.3X11.pdf
  • Viesti
250YK2R2MEFCTA6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 250YK2R2MEFCTA6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6955 pcs Tietolomake 1.250YK2R2MEFCTA6.3X11.pdf2.250YK2R2MEFCTA6.3X11.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja YK Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose