25JGV100M8X10.5
RubyconRubycon
25JGV100M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25JGV100M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.25JGV100M8X10.5.pdf2.25JGV100M8X10.5.pdf3.25JGV100M8X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
25JGV100M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25JGV100M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja JGV Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 216mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset Automotive, High Temperature Reflow
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
25JGV470M10X10.5
25JGV470M10X10.5
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Varastossa: 241891 pcs
ladata: 25JGV470M10X10.5.pdf
RFQ
25J9K0
25J9K0
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 9K OHM 5W 5% AXIAL
Varastossa: 6208 pcs
ladata: 25J9K0.pdf
RFQ
25JR10
25JR10
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL