25ML10MEFC4X5
RubyconRubycon
25ML10MEFC4X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ML10MEFC4X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25ML10MEFC4X5.pdf2.25ML10MEFC4X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25ML10MEFC4X5: n tekniset tiedot
Osa numero 25ML10MEFC4X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 409626 pcs Tietolomake 1.25ML10MEFC4X5.pdf2.25ML10MEFC4X5.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja ML Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3983
25ML10MEFC4X5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF